Grupa Mediarun:
Data:
Poniedziałek, 4 kwietnia 2011
Kategoria:
Popularność:

13 kwietnia w stacji muzycznej 4fun.tv starują dwa nowe programy - "You Can Dance 4fun" oraz "You Can Dance Mix".

W marcu spółka 4fun Media podpisała z domem produkcyjnym Mastiff umowę o współpracy przy 6. edycji programu stacji TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Pojawienie się formatu "YCD" na antenie 4fun.tv jest kolejnym etapem współpracy 4fun Media z Grupą TVN.

Od 13 kwietnia widzowie stacji będą mogli śledzić losy bohaterów 6. edycji "You Can Dance". W 4fun.tv będzie można zobaczyć kulisy powstawania programu, poznać bliżej swoich faworytów, wygrać bilety na widownię i bezpośrednio porozmawiać z jego uczestnikami.

Program "You Can Dance 4fun" emitowany będzie na antenie 4fun.tv w każdą środę o 21.00, przed głównym wydaniem "You Can Dance - Po prostu tańcz!", na antenie TVN o godz. 21.30. Trzydziestominutowy format, przygotowywany w specjalnie stworzonym studiu, ma podgrzewać atmosferę przed programem live. Widzowie będą świadkami rozmów i dyskusji na temat kolejnego odcinka, a także będą mogli posłuchać zwierzeń i refleksji uczestników show.

Za kulisy, widzów 4fun.tv, zabierze dociekliwy Jacek Januszko, uczestnik poprzedniej edycji "YCD", a obecnie prezenter 4fun.tv.

Zaraz po zakończeniu "YCD" na żywo w stacji TVN, o godz. 23.10 w 4fun.tv ruszy studyjny dancefloor, specjalnie przygotowany dla programu "You Can Dance Mix". Uczestnicy VI edycji, którzy odpadli tydzień wcześniej, będą układać własną listę przebojów, a widzowie będą mogli poznać ich inspiracje muzyczne oraz ulubione utwory i teledyski.

Dodatkową atrakcją programu "YCD Mix" ma być czat z jednym z uczestników, biorącym udział w programie. Widzowie poprzez SMSy będą mogli porozmawiać z nim, zadać pytania, które ich nurtują.

- Pojawienie się programu You Can Dance w stacji 4fun.tv jest pierwszym przypadkiem w światowej historii formatu, kiedy to dwie stacje telewizyjne równolegle relacjonują to, co dzieje się w trakcie programu i wokół niego. Sądzę, że ten innowacyjny pomysł spodoba się zarówno wiernym fanom "You Can Dance", jak i widzom 4fun.tv, oraz sprawi, iż format będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i chętniej oglądany - mówi Grzegorz Piekarski, Prezes Mastiff Media Polska.

Pojawienie się "You Can Dance" w 4fun.tv jest kolejnym etapem współpracy 4fun Media z Grupą TVN. Po przystąpieniu do projektu Premium TV w zakresie sprzedaży czasu reklamowego, przyszedł czas na realizację zapowiedzi dotyczących bliższej współpracy obu stacji dotyczącej kontentu telewizyjnego oraz wspólnego finansowania licencji programowych. W planach są już kolejne, wspólne projekty.

- Współpraca z TVN to początek naszej ofensywy programowej - format "You Can Dance" jest idealnym odzwierciedleniem hasła 4fun.tv "Nie bawisz się nie żyjesz", dlatego naszą kooperację zaczynamy właśnie od niego - mówi Jarosław Burdek, dyrektor programowy i muzyczny 4fun.tv.

Współpraca zakłada emisję ośmiu odcinków każdego formatu. Produkcją zajmuje się Mastiff Media Polska.

Emisja:
"You Can Dance 4fun" - w środy o godz. 21.00 w 4fun.tv
"You Can Dance - Po prostu tańcz!" - w środy o godz. 21.30 w TVN
"You Can Dance Mix" - w środy o godz. 23.10 w 4fun.tv

K. Gembalik
Źródło:
4fun Media
Ocena:
Głosów:
1
Kliknij i oceń
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
∼Ralf
04-05-2011 11:44
a czy jakieś powtórki w necie będzie można obejrzeć?
∼Help
04-18-2011 13:22
właśnie bo ostatnio nie wiedziałam o tym programie o 21 bo nikt nic nie powiedzial i chcialabym obejżeć
Logowanie: użytkownik firma

Zaloguj się jako użytkownik:

Nie przegap dzisiaj w TV

Film sensacyjny
godzina: 23:30
czas: 95 minut
Dramat obyczajowy
godzina: 21:35
czas: 115 minut
Film przygodowy
godzina: 22:00
czas: 130 minut
Komedia
godzina: 21:00
czas: 135 minut
Komediodramat
godzina: 20:05
czas: 150 minut
Najważniejsze wiadomości

Współpraca:

Zostań naszym fanem